Silikon taktırdığını önce inkar etti sonra pişman olup çıkarttırdı… ‘Kızıma estetiklerimden hala bahsedemedim’

Genç yaşta Spice Girls grubuyla büyük şöhret kazanan, dünyanın en ünlü futbolcularından David Beckham’la yaptığı evlilikle bu ününü perçinleyen Victoria Beckham da bu ünlülerden biri. 24 yıldır mutlu bir evlilikleri olan çift, ünlüler dünyasının en çok konuşulan isimlerinden.

Victoria Beckham yıllarca varlığını inkar ettiği silikonlarını çıkarttırdı, yıllar içinde de rüküş bile denilen tarzını sadeleştirip bir stil ikonuna dönüştü

BECKHAM’LAR DÜNYANIN EN GÖZDE ÇİFTLERİNDEN

Victoria Beckham ünlü bir şarkıcıyken, o yıllarda dünyanın en önde gelen futbolcularından David Beckham’ın gönlünü çalmış, 1999’da evlenen çift bir dönem David Beckham’ın Victoria’yı aldattığı söylentileriyle sarsılmış, ancak evlilikleri bu sıkıntılı günleri aşmıştı.

Victoria Beckham sanki bir gecede eski görünümden uzaklaşmış, dünyanın karşısına bir anda birkaç beden birden büyüyen göğüsleriyle çıkmıştı

Çiftin dört çocuklarının ilki evlendikleri sene doğdu, sonra arka arkaya 2 çocukları daha oldu. Üç yetişkin oğullarının ardından bir de kız çocuk sahibi olan David ve Victoria Beckham’ın en küçük çocukları, kızları Harper da artık 12 yaşında.

YILLAR İÇİNDE BİR STİL İKONU HALİNE GELDİ

Evlendikten ve anne olduktan sonra müzikten giderek uzaklaşan Victoria Beckham, Spice Girls’ün 2012’de dağılmasının ardından evliliği ve çocuklarına adadığı hayatına yeni bir girişimle modacı olarak yön veren Victoria Beckham günümüzde de hem yıllara direnen güzelliği hem de tarzıyla adeta büyük bir stil ikonu haline geldi.

Victoria Beckham eski fotoğraflarıyla silikonlu görünütüsü arasındaki bariz farka rağmen yıllarca göğüslerini büyüttüğünü inkar etti

90’lı yılların ortasından beri büyük bir şöhrete sahip olan Victoria Beckham  bu yıllar boyunca görünümünü ve tarzını defalarca değiştirdi. Bunu yaparken o da birçok ünlü gibi estetik operasyonlardan yardım aldı. Her zaman incecik fiziğiyle dikkat çeken ve “Süslü Baharat” olarak adlandırılan yıldız isim 90’ların sonunda dünyanın karşısına bambaşka bir görüntüyle çıkmıştı.

Yıldız isim ünlendiği günden beri tarzını defalarca değiştirdi, sayısız farklı görünümle hayrnalarının karşısına çıktı ve her zaman adından söz ettirmeyi bildi

GÖRÜNÜMÜ BİR GECEDE DEĞİŞTİ: SİLİKONLARINI YILLARCA İNKAR ETTİ

Göğüslerine silikon taktıran Victoria Beckham bir anda büyüyen göğüslerini sergileyen göz alıcı straplez giysilerle kamuoyunun karşısına çıktı, o günlerin bir numaralı magazin gündemi haline geldi. Ünlü ismin görünümündeki bu bariz değişiklik yanılgıya yer bırakmasa da Beckham yıllar boyu silikon taktırdığını hep inkar etti.

O günlerde verdiği röportajlarda bu konuyla ilgili sorulara sürekli olarak destekli ve göğüsleri büyük gösteren sütyenler takarak bu görünüme kavuştuğunu söyleyerek cevap veriyordu. Bu açıklamalar inandırıcı bulunmadı ve yıldız şarkıcı hep eleştirildi. Ancak bu inkar ısrarından da vazgeçmedi.

YILLAR SONRA İTİRAF ETMİŞTİ: YAPTIM VE PİŞMAN OLDUM

Eski Spice Girl’ün göğüs dekoltesini geliştirmek için bıçak altına yattığına dair spekülasyonlar ilk olarak 1990’larda başlamış, biyografi yazarı Andrew Morton, yıldızın 1999’da ilk oğlu Brooklyn’in doğumunun ardından göğüs implantları için Londra’daki bir kliniği ziyaret ettiğini ortaya çıkarmıştı. Bu operasyonu 2006’da bir ikincisi izledi ve Beckham göğüslerini biraz daha büyüttü.

2009’da da silikonlarını çıkarttırdı ve yeniden eski doğal görüntüsüne tekrar kavuştu. Ünlü modacı ancak 2017 yılında “Benden size bir uyarı. Göğüslerinize hiç dokundurmayın” diyerek hem silikonlarını hem de bu konudaki gerçeği sakladığını itiraf etmiş oldu. Ünlü isim bu kararından dolayı büyük bir pişmanlık yaşadığını hala dile getiriyor.

KIZINA ANLATAMAMIŞ

Özellikler tanınan ve takdir edilen bir modacı olduktan sonra hem güzellik uygulamaları hem de giyim kuşamı konusunda çok daha sade bir tarz edinen Victoria Beckham stili en beğenilen ünlülerden biri. 12 yaşındaki kızı Harper’a çok düşkün olan ve adeta üzerine titreyen Victoria Beckham henüz onunla bu estetikler hakkında konuşamadığını da söylüyor. Ünlü yıldız artık bir genç kız olan Harper’ı, tüm dünyadaki gençleri avucuna alan yapa görünümlü estetik uygulamalarından korumak istiyor.

“Dürüst olmam gerekirse şimdi hiç silikon taktırmasaydım diyorum” sözleriyle pişmanlığını anlatan Victoria Beckham, bunu bir gün kızıyla da paylaşmak istiyor. “Bir günü kızıma bunları anlatmak, yaşadıklarımı paylaşmak istiyorum. Ona artık anlatabilirim sanmıştım. Ama sanırım buna henüz hazır değilmişim. Doğru zamanı bekleyeceğim”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x