Türkiye’nin En Büyük 50 Firmasından Biri Olan Şirket, 80 İlde 600’den Fazla İstasyon Açtı! Yeni Lokasyonlar Belirleniyor

Türkiye’nin en önde gelen firmalarından Aytemiz, akaryakıt sektöründeki başarısını ardı ardına gerçekleştirdiği yeni istasyon yatırımlarıyla sürdürüyor. Son dönemde gerçekleştirdiği yatırımlarla büyümesini hızlandıran şirket, şimdiye kadar 600’den fazla istasyonuyla 80 ilde hizmet veriyor.

GENİŞ KAPASİTE VE YENİ LOKASYONLAR

Foreks Haber’in aktardığına göre Türkiye genelindeki 10 ikmal noktası ve 250 bin metreküplük depolama kapasitesiyle sektörde öne çıkan Aytemiz, büyük şehirlerin yanı sıra Anadolu’daki ulaşılabilir lokasyonlara odaklanarak sürücülerin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri avantajlı noktalar oluşturuyor.

ELEKTRİKLİ ŞARJ İSTASYONLARINDA YATIRIM ARTIYOR

Elektrikli araçların yaygınlaşmasıyla birlikte artan talebe cevap veren Aytemiz, akaryakıt sektöründe ilk adımını 2017’de atan elektrikli şarj hizmetindeki yatırımlarını hızlandırarak kesintisiz bir şekilde hizmet sunmayı hedefliyor.

NADIROĞLU: “SÜRDÜRÜLEBİLİR BÜYÜME HEDEFİNDEYİZ”

Aytemiz Yatırım Direktörü İbrahim Nadiroğlu, şirketin istasyon sayısının 600’ü geçmesinin sürdürülebilir büyüme stratejisinin bir parçası olduğunu belirtti. Nadiroğlu, müşteri odaklı hizmetlerin markanın tercih edilebilirliğini artırdığını ve istasyon ağı yatırımlarının Türkiye’ye ekonomik katkı sağladığını vurguladı.

PARMAKSIZ: “HİZMETLERİMİZİ GENİŞ KİTLELERE ULAŞTIRIYORUZ”

Aytemiz Satış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x